Prešov, Solivar +421 901 911 988

LOKALITA


Bytové domy v komplexe PLAZA RESIDENCE Prešov, ktorých autormi sú prešovskí architekti Milan Rešovský a Marek Viničenko, sú situované v pokojnej mestskej časti Prešov – Solivar, medzi individuálnou bytovou zástavbou na Kysuckej ulici a areálom PLAZA BEACH RESORT. Projekt PLAZA RESIDENCE Prešov vychádza v ústrety potrebám moderných a aktívnych ľudí. Prináša mestské bývanie so všetkými jeho výhodami v lokalite, kde si každý vychutná bezprostrednú blízkosť prírody a čarovnú atmosféru historickej mestskej časti Solivar. Na dosah je úplná občianska vybavenosť a veľmi dobré dopravné napojenie ťaží z už vybudovanej infraštruktúry. Príroda v susedstve a viacero športovo-oddychových areálov v blízkom okolí ponúkajú bohaté možnosti športového vyžitia a aktívneho trávenia voľného času.

Rozhodnite sa pre bývanie v rezidenčnom komplexe PLAZA RESIDENCE Prešov a užite si pokoj v nádhernom prostredí.
Image

SOLIVAR


Solivar v Prešove, národná kultúrna pamiatka, patrí medzi najvýznamnejšie technické pamiatky na Slovensku. Je to unikátny komplex technických objektov na čerpanie a varenie soli zo soľanky, pochádzajúci zo 17. storočia. K objektom na ťažbu kamennej soli a čerpanie soľanky v Solivare patrí najmä šachta Leopold, četerne, huta, varňa, sklad soli /v roku 2015 komplexne zrekonštruovaný/, kováčske dielne a klopačka /turňa/.

ZODPOVIEM NA VAŠE OTÁZKY

V prípade záujmu o nehnuteľnosť v našom objekte Vám rád zodpoviem na Vaše otázky prípadne
si dohodneme osobné stretnutie.

rezervacie@plazaresidence.sk     0901 911 988
PLAZA BEACH RESORT

Je situovaný v susedstve PLAZA RESIDENCE Prešov  architektonicky pripomínajúci dovolenkové destinácie stredomoria. Vysoká úroveň služieb komplexu zabezpečuje klientelu vyhľadávajúcu relax a osvieženie v horúcich letných dňoch vo výnimočnom prostredí.

PLAZA BEACH RESTAURANT

Celoročne ponúka A'LA CART medzinárodnú a domácu kuchyňu pre svojich návštevníkov a je výbornou príležitosťou pre obyvateľov rezidencie PLAZA RESIDENCE Prešov pohostiť nečakané návštevy, či usporiadať rodinné oslavy.

BOUTIQUE HOTEL VILLA PLAZA  & SPA

Novootvorený luxusný 4* hotel poskytuje služby a ubytovanie pre náročnú biznis klientelu, ako aj pre rodiny s deťmi, ktorí sa v letných mesiacoch rozhodnú stráviť pár dní mimo svojho domova v exotickom prostredí.

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás teraz!